Na základe rozhodnutia Hlavného hygienika SR a záverov Ústredného krízového štábu a v nadväznosti na Usmernenie ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR zo dňa 12.03.2020 v súvislosti s možným ohrozením života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom Covid-19, CPPPaP Čadca v súlade so  súborom  opatrení nevyhnutných na zaistenie uplatnenia všeobecných zásad prevencie pri vykonávaní opatrení nevyhnutných na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle § 5 zákona č. 124/2006 Z.z. v platnom znení za účelom vylúčenia nebezpečenstva a z neho vyplývajúceho rizika, prerušuje priamu činnosť s klientom od 16.3.2020 až do odvolania.

Sme tu pre Vás počas pracovnej doby

  • na telefónnom čísle 0904 744 717
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • prípadne cez nasledujúci formulár https://www.camip.sk/kontakt
  • na našom webe je pre Vás pripravená aj nová sekcia Radíme na diaľku https://www.camip.sk/radime-na-dialku - prehľad aktuálnych informácii na ľahšie zvládnutie tejto situácie, ktorý budeme pravidelne aktualizovať podľa Vašich potrieb  

Želáme všetkým veľa zdravia, trpezlivosti a nádeje v tomto náročnom období.

Spolu to zvládneme

Team CPPPaP Čadca